nepřihlášený uživatel
Vítejte v aplikaci Versino Helpdesk
Pro přidání požadavku na zákaznický helpdesk systému TaskPool se prosím přihlaste pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla.
Pro zadání nového nebo ověření stavu existujícího požadavku na Versino Help Desk se přihlaste pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla. Pokud jste zapomněli Vaše heslo, můžete si jej nechat znovu vygenerovat prostřednictvím odkazu Zapomenuté heslo níže. Heslo bude zasláno na registrovanou e-mailovou adresu, která je spojena s Vaším účtem na Versino Help Desk. Pokud nemáte vlastní účet pro přihlášení, můžete o jeho zřízení požádat na adrese support@versino.cz.

Od pondělí 30. března 2020 do odvolání bude oddělení technické podpory pro telefonické hovory dostupné primárně na telefonním čísle +420 734 620 931. Stávající telefonní číslo +420 466 614 394 bude přesměrováno.

Váš požadavek můžete také zaslat e-mailem na adresu support@versino.cz. Pokud jej odešlete z e-mailové adresy registrované u Vašeho účtu v aplikace Versino Helpdesk, tak se automaticky založí nový záznam.

Pracovní doba oddělení technické podpory: Pondělí - Pátek od 8:00 do 17:00